Zakłady na Daytona 500 ujawniają silnego pretendenta

Zakłady na Daytona 500 ujawniają silnego pretendenta

Jednak ze

W miarę rozpoczęcia dorocznego sezonu NASCAR fani z niecierpliwością oczekują nadchodzącego Daytona 500. Jest to nie tylko największy wyścig roku, ale także nadaje ton do końca sezonu. Wraz z podnieceniem wyścigiem wielu fanów cieszy się dodatkowym dreszczykiem związanym z umieszczaniem zakładów na swoich ulubionych kierowcach. Najnowsze szanse na zakłady ujawniają silny pretendent do tegorocznej Daytona 500.

Szanse graniczne

Szanse na granicy są jednym z najpopularniejszych i zaufanych źródeł na podstawie zakładów NASCAR. Zgodnie z ich najnowszymi szansami na Daytona 500, ulubionym zwycięstwem jest mistrz obrony, Denny Hamlin. Hamlin wygrał Daytona 500 w 2019 i 2020 roku i jest uważany za jednego z najlepszych ggbet-bonus.pl/zaklady-e-sportowe/ kierowców na torze. Z szansą na +1200, Hamlin jest wyraźnym fermenem.

Inni najlepsi pretendenci

  • Joey Logano (+1400): Logano wygrał Daytona 500 w 2015 roku i konsekwentnie był jednym z najlepszych kierowców w sporcie.
  • Chase Elliott (+1000): Elliott miał silny sezon 2020, wygrywając swoje pierwsze mistrzostwa serii Cup. Nadal szuka swojego pierwszego zwycięstwa Daytona 500, ale jego szanse z pewnością czynią go najlepszym pretendentem.
  • Kyle Busch (+1400): Busch wygrał prawie każdy ważny wyścig w NASCAR, ale zaskakujące, nigdy nie wygrał Daytona 500. Jednak ze swoim talentem i doświadczeniem zawsze stanowi zagrożenie dla wygranej.
  • Kevin Harvick (+1400): Harvick miał świetny sezon w 2020 r. Nadal szuka swojego pierwszego zwycięstwa Daytona 500, ale jego szanse czynią go silnym pretendentem.

Mroczny koń?

Podczas gdy ulubione są jasne i znane, zawsze jest miejsce, dla którego słabe wychodzi jako pretendent. W tym roku może to być Bubba Wallace. Wallace niedawno podpisał nowy kontrakt z nowym zespołem, który z pewnością zapewni mu lepszy sprzęt i zasoby. Miał także silny pokaz w Daytona 500 w zeszłym roku, kończąc na 2. miejscu. Podczas gdy jego szanse są obecnie na +2500, mógł zaskoczyć wszystkich i wziąć flagę w szachownicę.

Wniosek

Daytona 500 jest zawsze ekscytującym wydarzeniem dla fanów NASCAR, a dodatkowy dreszcz obstawiania wyścigu tylko zwiększa emocje. Chociaż ulubione są jasne, zawsze istnieje możliwość pojawienia się kandydata. Niezależnie od tego, czy stawiasz zakład, czy po prostu szukasz miłości do tego sportu, tegoroczna Daytona 500 z pewnością zapewni wiele emocji.

największy wyścig roku, ale


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *